Консультація подлога

  • -Гіперкератоз
  • -Мозолі
  • Оніхолізіс
  • -Тріщини стопи, п'ят
  • -Врісший ніготь
  • -мікози
Консультація подолога

Ростислав Величко

ОСВІТА:
1994 – 2000 рр. - Диплом спеціаліста подолога. Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, медичний факультет.

2000 – 2016 рр. – Інтернатура за спеціальністю “Терапія”; спеціалізація за спеціальністю “Дерматовенерологія”, спеціалізація за спеціальністю “Дитяча дерматовенерологія” Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика.

КУРСИ "Сучасні методи діагностики у дерматоонкології. Метод дерматоскопії" (2016 р.); курси дерматоскопії – УАДВ (2017 р.); курси дерматоскопії – Інститут дерматології та косметології доктора Богомолець; ТУ Онкодерматологія-професора Богомолець О.В.; курси "Клітинні технології в естетичній медицині та дерматології" - інститут Віртус; прекурс "Клітинна терапія в дерматології".

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ: діагностика та терапія грибку нігтя дітей та дорослих. Профілактика та терапія  дерматозів особи. Діагностика, цифрова дерматоскопія та видалення новоутворень шкіри у дорослих та дітей.

ДОСЯГНЕННЯ:
Постійний активний учасник, слухач, спікер багатьох міжнародних конференцій та семінарів, друга вища економічна освіта – захист диплома з відзнакою на тему “Страхова медицина в Україні ”
Доповідач освітніх майстер класів для фахівців дерматовенерологів та косметологів.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Замість загальних підходів ми досліджуємо історію кожної людини, призначаємо індивідуальний набір аналізів та підбираємо відповідні способи терапії. Такий підхід демонструє більшу ефективність, ніж стандартний.

ДОКАЗНА МЕДИЦИНА
Я не роблю жодних призначень, крім тих, які на практиці довели свою ефективність та безпеку (цей підхід також відомий як доказова медицина). Цей підхід широко поширений у США та Європі.

Записатися на консультацію до подолога

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.