Особливості педикюру при грибку нігтів

У  апаратному педікюрі, на відміну від обрізного, всі маніпуляції з гігієнічного очищення нігтів та шкіри навколонігтьового валика виконуються подологом за допомогою спеціального приладу. Використовуючи різні шліфуючі насадки, фахівець вирівнює нігтьові пластини, обробляє кутикули та  видаляє огрубілий епідерміс на руках.

В результаті нігті на руках набувають акуратного і здорового вигляду, а шкіра стає м'якою і гладкою.

Манікюр при грибку нігтів
Апаратний догляд є ефективним при мікозному ураженні до 60% поверхні нігтя. У цьому випадку процедура поєднується з терапією і включає низку етапів:

Обробка нігтів та шкіри пальців рук. Спеціальними фрезами вирівнюється форма та поверхня нігтьових пластин. Зчищаються інфіковані грибком ділянки нігтьової пластини. Рогова кутикула не зрізається, а шліфується за допомогою дуже тонких насадок, що дозволяють обробляти пазухи бічних валиків та країв нігтів без пошкоджень.
Фотодинамічна PACT-терапія від грибка нігтів. На очищені нігтьові пластини наноситься спеціальний засіб, який через якийсь час активується фотодинамічною лампою.
Лазерна обробка нігтів. 
Суть терапії полягає в тому, що пучки мікроімпульсів проникають крізь нігтьову пластину до шару піднігтя, нагріваючи тканини до 79°і викликаючи зникнення грибка. Кілька процедур достатньо, щоб знищити мікозну інфекцію, побічних ефектів та руйнування здорових клітин. Принагідно лазер стимулює кровообіг у ділянці нігтьового ложа і прискорює відростання здорової нігтьової пластини.

ТЕХНІКА ПРОВЕДЕННЯ
Використовуються одноразові інструменти та матеріали, багаторазові інструменти стерилізуються. Перед початком роботи подолог одягає одноразовий спецодяг, шапочку, маску, рукавички.
Основні етапи педикюру при грбці нігтів:
Огляд нігтів та стоп.
Дезінфекція шкіри та нігтьових пластин розчином антисептика. Підстригання нігтів, видалення кутикули, обробка пошкоджених ділянок насадками, що обертаються, зняття уражених грибком шарів.
Обробка шкіри стоп фрезами, видалення огрубілих ділянок, мозолів та натоптишів.
Нанесення протигрибкових препаратів на шкіру та нігті.
За бажанням клієнта проводиться масаж стоп – він покращує кровообіг, прискорює відновлювальні процеси.
Після процедури одноразові матеріали та інструменти знищують, багаторазові інструменти дезінфікують та стерилізують.

Записатися на онлайн консультацію до подолога

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.